Türkiye'nin İlk Yeşil İş ve Yaşam Dergisi

Ads 768x90

Sürdürülebilir Ulaşım için Seç, Beğen, Al

331 0


Dünya otomotiv devlerinden Peugeot, sürdürülebilir ulaşım hedefine hizmet eden yeni ürünlerini arka arkaya piyasaya sürüyor.  Peugeot, çok geniş bir ileri teknoloji portföyünü içeren ve binek araçlar, hafif ticari araçlar, termik ve elektrikli scooterler, bisikletler ve elektrikli bisikletlerle alanında çevreye karşı sorumlu tavrı en iyi gösteren şirketlerden biri.
Yüzde 100 elektrikli bir şehir modeli olan iOn, dünyanın seri üretilen ilk dizel hibrid aracı 3008 Hybrid4, elektrikli scooter e.Vivacity ve elektrikli bisiklet modelleri dünyada çeşitli fuarlarda sergilenmekte.
Peugeot’nun, ulaşımdaki farklı bir hizmet anlayışının mümkün olduğunu işaret eden bir girişimi de yeni nesil kiralama hizmeti “Mu by Peugeot”. Alakart kiralama hizmeti olarak özetlenebilecek Mu, kullanıcılara kart üyeliği ve kontör yükleme yoluyla bisikletten scooter’a, tatil için dizayn edilmiş arabalardan sıradan modellere kadar pek çok araç ve aksesuarı ‘alakart’ kiralama imkânı veriyor.
Peugeot, çok geniş bir ileri teknoloji portföyünü içeren ve binek araçlar, hafif ticari araçlar, termik ve elektrikli scooterler, bisikletler ve elektrikli bisikletlerle alanında çevreye karşı sorumlu tavrı en iyi gösteren şirketlerden biri.
 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Paylaş