rew_logo_big

Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul, 12-13-14 Haziran 2014 tarihlerinde Tüyap ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.
Atık toplama ve taşıma araçları, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, yenilenebilir enerji teknolojileri gibi onlarca farklı kategorideki yenilikçi ürün ve hizmetlerin sergileneceği fuar; bu yıl 12 bini aşkın katılımcıyı ağırlamayı bekliyor.
Türkiye’nin Vizyon 2023 projesi kapsamında çevre sektörüyle ilgili yatırımlarına devam ettiğini belirten İFO İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. Kurumsal İletişim & Pazarlama Koordinatörü Esin Bütünley Toy, REW İstanbul’un da sektöre büyük katkı sağladığını söyledi. Toy, fuarla ilgili şu bilgileri verdi:
fotograf
“REW İstanbul; özellikle KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile sektöre yatırım planlayanlar için büyük önem taşıyor. Katılımcılarımız, lokal ziyaretçilerin yanı sıra Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan birçok ziyaretçiye yeni ürün ve teknolojilerini tanıtma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca yeni pazarlara açılma, yeni işbirlikleri, yeni satış bağlantıları yapmak ve mevcut ilişkileri güçlendirmek için de doğru adreste olacaklar. Geçen yıl fuarımızı 852’si yurtdışından olmak üzere 57 ülkeden 9196 karar verici ziyaret etti. Bu yıl bu sayının 12.500’e çıkmasını bekliyoruz.”

Pazar Ola Küçükçekmece!

Previous article

Ferrero’nun “Örnek Bahçeleri”

Next article

You may also like