Türkiye'nin İlk Yeşil İş ve Yaşam Dergisi

Ads 768x90

Zehirsiz Temizlik Ürünleri Kullanmak İster misiniz?

298 0

Good4Trust, Zehirsiz Temizlik Ürünleri Atölyesi düzenliyor. Atölyede çamaşır makinesi deterjanı, sirke, yüzey temizleyici gibi temizlik ürünlerini doğal malzemeler kullanarak insan sağlığına zarar vermeden nasıl üretilebileceğini öğrenebilirsiniz.

Evimizde kullandığımız zehirli kimyasal maddeler içeren, doğaya ve insana büyük zararlar veren temizlik ürünleri yerine doğa dostu, zehirsiz temizlik malzemeleri kullanmak ve üstelik bunları evde yapmak mümkün.

Siz de zehirsiz temizlik ürünleri kullanarak evinizi, ailenizi ve çevrenizi korumak istiyorsanız ama nereden başlayacağını bilemiyorsanız Good4Trust’ın düzenlediği bu atölye tam size göre. Zehirsiz Temizlik Ürünleri Atölyesi

Hadi gelin, çamaşır makinesi deterjanı, sirke, yüzey temizleyici gibi temizlik ürünlerini doğal malzemeler kullanarak insan sağlığına zarar vermeden birlikte üretelim. Atölyede birlikte ürettiğimiz numuneleri de evimizde kullanalım…

Atölyeye katılmak için tek yapmanız gereken https://good4trust.org/carsi adresine girip “Zehirsiz Temiz Ürünleri Atölyesini” satın almak.

Tarih / Saat: 24 Mart 2019 14:00 – 17:00
Yer: Şişli Ortak Deneyim Atölyesi (ODA), Halaskargazi caddesi No:110 Şişli / İstanbul
Eğitmen: Şehirde Ekolojik Uygulamalar ekibinden Buket Atlı

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Paylaş