Bosch Ev Aletleri’nin gelecek nesle çevre bilinci aşılamak için hazırladığı Bosch Çevre Kulübü web sitesi, 4-7 yaş grubu çocuklara yönelik “Minikler Kategorisi” ile yayın hayatına merhaba dedi.
Sitede konular dört ana tema altında öğretiliyor: Orman, deniz, şehir ve tarım. Her temada çocuklar çevreyle ilgili farklı bir konuyu, özel animasyonlar eşliğinde, eğlenceli seslendirmelerle kolayca öğrenebiliyor. Hikâyeler, öğretici şiirler, haber ve oyunlar da siteyi çocuklar için ilgi çekici hale getiriyor. Burada çocuklar Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu oyuncularıyla söyleşiler ve hatıra fotoğrafları gibi bilgiler de bulabiliyor.
mvmdigital tarafından hazırlanan Bosch Çevre Kulübü web sitesi projesi, doğru ve zengin bir içeriğe kavuşması için, bir danışma kurulu desteğinde ilerliyor. Danışma kurulu üyeleri arasında EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni Barış Doğru, REC Türkiye Direktör Yardımcısı Kerem Okumuş, Günışığı Kitaplığı Yayın Yönetmeni Mine Soysal, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı ve Grafik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Nazan Erkmen, Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer ve Sabiha Paktuna Keskin Çocuk Sağlığı ve Danışmanlık Merkezi yer alıyor.
www.bosch-cevrekulubu.com

Yeşil Bir Ekonomiye Doğru

Previous article

Yeşeren Kartlar Türkiye’de

Next article

You may also like