Buğday Ekonomik Yaşamı Destekleme Derneği’nin düzenlediği Ekolojik Yaşam Buluşmaları’nın bu ayki konusunu “Üretimden Pazarlamaya Gıda Etiği” başlığı oluşturuyor. Özlem Atabaş’ın konuşmacı olarak katılacağı buluşma 27 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da Buğday Ofis’te gerçekleşecek.

Buğday Ekonomik Yaşamı Destekleme Derneği’nin düzenlediği Ekolojik Yaşam Buluşmaları’nda bu ay “Üretimden Pazarlamaya Gıda Etiği” tartışılacak. 27 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’ta Buğday Ofis’te gerçekleşecek olan etkinlikte Özlem Atabaş konuşmacı olarak yer alacak.

Buğday Ekonomik Yaşamı Destekleme Derneği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “Ekolojik Yaşam Buluşmaları’na devam ediyoruz. Haziran ayı konumuz ‘Üretimden Pazarlamaya Gıda Etiği’. Aslında herkes biliyor. Herkes temiz gıda istiyor. Biz gıdanın nasıl olması gerektiğini değil, üreticinin ve alıcının nasıl olması gerektiğini konuşacağız. İşte bütün mesele; insan aklının ve vicdanının, alışılmışın ve sistem kurallarının dışında var olma mücadelesine korkusuz atılabilmesi. Dayanma gücün varsa yaparsın. Pes etme!”

Etkinlik ücretsiz olarak gerçekleşecekken buluşmaya katılmak isteyenler kayıt için buraya ulaşabilirler.

Derneğin etkinliğe katılacaklardan bir de ricası bulunuyor. Buluşmanın kontenjanı sınırlı olması nedeniyle sadece kesin gelebilecek olanların kayıt yapması isteniyor.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Bu Kutudan Sanat Çıkıyor!

Önceki Haber

Gezegenimizin Sınırları

Sonraki Haber

Diğer Haberler