İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ

Yenilenebilir Enerjinin Geleceği IRENEC’te Tartışılacak

Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği (EUROSOLAR Türkiye), Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı’nın (IRENEC) dokuzuncusunu düzenliyor. Konferans bu yıl 24-26 Nisan tarihleri arasında Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

İklim değişikliği müzakereleri, AB standartlarına uyum süreci gibi konuların enerjide dönüşümün teknik, ekonomik ve uygulanabilirlik boyutlarıyla ele alınacağı 9. Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı (IRENEC), konunun alanında uzman ulusal ve uluslararası ilgililerle tartışıldığı bir platform oluşturmak amacıyla 24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında, Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Konferans süresince yenilenebilir enerji teknolojisindeki gelinen son nokta irdelenecek ve Türkiye’de yenilenebilir enerjinin geleceği ile ilgili değerlendirmeler yapılacak. Türkiye’de yenilenebilir enerjinin ulaşımda, sanayide, mimaride, konutta uygulanma yöntemlerinin katılımcılarla birlikte masaya yatırılacağı konferans programına ve diğer ayrıntılara www.irenec.org sayfasından ulaşılabilir.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Durduğumuz Yer, Yürüdüğümüz Yol: Sürdürülebilir Ekonomiye Geçiş Tartışmalarının Haritalandırılması

Önceki Haber

İklim Değişikliği, Yapılı Çevre ve Ispanak…

Sonraki Haber