Türkiye’de topluma değer katan ve yenilikçi çözümler geliştiren sosyal sorumluluk uygulamalarını farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 12. yılında “Değişimi Yönetmek: Belirsizlik Dönemlerinde Liderlik” temasıyla çevrimiçi düzenleniyor!

Değişimi Yönetmek: Belirsizlik Dönemlerinde Liderlik

Türkiye’de topluma değer katan ve yenilikçi çözümler geliştiren sosyal sorumluluk uygulamalarını farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Zirvesi 12. yılında Değişimi Yönetmek: Belirsizlik Dönemlerinde Liderlik temasıyla çevrimiçi olarak hayata geçiyor.

Ekonomik refah artışı ve toplumların insana yakışır şartlarda yaşaması tüm paydaşların iş birliğini gerektiriyor. Küresel köy, endüstri 4.0, toplum 5.0, dijital dönüşüm, blockchain gibi her geçen gün bir yenisiyle karşılaştığımız kavramlara uyum sağlama ve norm yaratma konusunda ise özel sektör ve sivil toplumun bir adım öne çıkıyor. COVID-19’un yarattığı belirsizlik süreci de benzer bir değişimi ve uyum gerekliliğini beraberinde getiriyor.

Kurumlar bu duruma nasıl uyum sağlıyor? Gelecek perspektifinde bizi neler bekliyor? Bireysel ve kurumsal olarak neler yapabiliriz? sorularına yanıtlar sunmayı amaçlayan KSS Zirvesi aynı zamanda 5 ana kategoride ve 17 hedefte KSS projelerini ödüllendiriyor.

Yıllar boyunca sayısız KSS projesine ve birçok değerli kuruma ev sahipliği yapan KSS Zirvesi sizleri de bu değişimde söz sahibi olmaya davet ediyor!

Oxfam: “Zengin Ülkeler Sözlerini Tutmuyor”

Previous article

Uluslararası İklim Eylem Günü: “İklim Değişikliği ile Mücadele Hayati Riskleri Önleyecek”

Next article

You may also like