Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek ve kurumsal aktörlerle yeşil teknoloji startuplarını buluşturan GreenTech İzmir-2020, dijital ortamda 27 Kasım günü gerçekleşecek.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek ve kurumsal aktörlerle yeşil teknoloji startuplarını buluşturan GreenTech İzmir-2020 dijital ortamda 27 Kasım günü gerçekleşecek.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) desteği ve koordinasyonuyla, ReDis Innovation, Yerli Yeşil Yeni, GCIP Türkiye ve Endeavor Türkiye işbirliğinde yürütülen GreenTech İzmir 2020 Programı, kurumsal aktörler ve startupların ortak bir değerle birlikte büyümek üzere işbirliklerini hızlandırmayı amaçlıyor.

Yeşil teknoloji startupları ile kurumsal aktörlerin işbirliğini hızlandırmayı amaçlayan GreenTech İzmir kapsamında, öncelikle yeşil teknoloji startuplarını alan ve aşamalarına göre değerlendirilerek bir startup havuzu oluşturalacak. Daha sonra öncelikli listeye giren bu startupların kurumsal aktörlerle buluşma günü için hazırlık süreci başlatılacağı hazırlık kampında, mentorlar ile birlikte startuplar, kurumsal aktörlere sunum ve birebir görüşmeler için hazırlanacak.

Hazırlık kampını tamamlayan yeşil teknoloji startupları, 27 Kasım’da, dijital ortamda, kurumsal aktörlerin karşısına çıkacak.  Su, çevre, malzeme, enerji, tarım gibi farklı sektörlere yönelik değer üreten 12 yeşil teknoloji startup’ının sunumlarını dinlemek ve onlarla birebir görüşmeler yürütmek için sizi 27 Kasım’da GreenTech İzmir-2020 etkinlik düzenlenecek.

 

Biden’ın Seçilmesinin İklim Değişikliği İçin İyi Olmasına Rağmen Yeterli Olmamasının 5 Nedeni

Previous article

8. Türkiye Kadın Direktörler Konferansı 19 Kasım’da

Next article

You may also like