TEMA Vakfı, değerleri doğrultusunda, başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma mücadelesinde vakfa gönüllü olarak destek verebilecek Mahalle Sorumluları arıyor. Gönüllü olarak Tema Vakfı ile çalışacak Mahalle Sorumluları İstanbul’da faaliyet yürütecek.

TEMA Vakfı, doğal varlıkları koruma mücadelesinde vakfa gönüllü olarak destek verecek Mahalle Sorumluları arıyor. Seçilecek kişiler İstanbul’daki mahallelerde TEMA Vakfı’nın faaliyetlerini yürütecek ve TEMA Vakfı’nı temsil edecek. Vakıftan yapılan açıklamada gönüllü olarak belirlenecek kişilerde aranan özellikler şu şekilde sıralanıyor:

  • TEMA Vakfı ufuk ve hedeflerini benimsemiş,
  • Tercihen 30 yaşından büyük,
  • Gönüllü olarak TEMA Vakfı’nın İstanbul’daki mahallelerde faaliyetlerini yürütecek ve TEMA Vakfı’nı temsil edebilecek,
  • Okuyan, araştıran, çevre sorunlarına karşı duyarlı ve ilgili ilde yürütülecek olan çevre aktivitelerinde etkin olarak yer alabilecek,
  • Çalışmalara zaman ayırabilecek, gönüllülerle birlikte ve “gönüllü olarak” çalışmaktan keyif alan,
  • TEMA Vakfı’nın değerleri doğrultusunda başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma mücadelesinde vakfa gönüllü olarak destek verebilecek Mahalle Sorumluları aranıyor…

TEMA Vakfı Mahalle Sorumlusu olmak isteyen gönüllü adayları, fotoğraflı özgeçmişlerini [email protected] adresine 3 Haziran tarihine kadar gönderebilirler.

Kaliforniya Çatılarında Güneş Artık Zorunlu

Önceki Haber

Dünyanın Karbondan Arındırılmış İlk Ülkesi Olabilirler: Kosta Rika Fosil Yakıtları Yasaklıyor

Sonraki Haber

Diğer Haberler